• 26Июл
  0 Comments
  Оздоровительная йога 60+

  Оздоровительная йога 60+

  О виде

  Люди похилого віку — це кожен п’ятий з нас. Люди похилого віку — це ті, в кого ми перетворимося через тридцять, двадцять чи десять років.

  Це наші бабусі, дідусі, мами, тата, дядьки й тітки.

  Люди похилого віку — це ті, у кого склалося чітке відчуття, що сили з кожним днем зменшуються, а немочі множаться, і що процес цей незворотній … Але хіба ви не зустрічали підтягнутих і бадьорих людей, чий вік розміняв восьмий або дев’ятий десяток років? Їм дана мудрість красиво йти по життю в ногу зі своїм віком, доглядаючи за собою, тренуючи тіло і душу. Є на Сході афоризм: «Молодість — це гнучкість». А отже, молодість не залежить від прожитих років.

  Пора згадати, що батьки, бабусі-дідусі — такі ж люди, як ми. І вони теж хочуть жити цікаво. А ще щоб з ними частіше говорили. І питання були б не черговими: «Повечеряв? Як тиск? » Так, є Ради ветеранів, де роками збиралися ветерани. Але зараз на пенсію виходять ті, хто народився після Перемоги. Це інше покоління. У них інші інтереси, і заняття в оздоровчої групі їм будуть дуже до речі! Саме для таких людей існує спеціальна «група здоров’я».Заняття проводяться в затишному залі, під спокійну музику. Це загальна оздоровча тренування, спрямована на зміцнення і оздоровлення організму. Включає вправи суглобової гімнастики, вправи з диханням, йога вправи (асани). Заняття проходять в положенні стоячи, сидячи та лежачи; зміцнюють м’язи живота, грудей і стегон, допомагають поліпшити стан м’язів хребта і організму в цілому. Під впливом фізичних вправ помітно зростає стійкість до фізичних навантажень, поліпшується кровопостачання організму, зменшується вміст холестерину. І все це отримують завдяки заняттям в нашій «групи здоров’я». Приходьте самі і приводьте своїх близьких уже зараз!

  Збережіть своє здоров’я! Подбайте про здоров’я своїх близьких!

  Тривалість занять 1,30 хв.